WhatsApp 0 (551) 975 64 91

Başka Bir Bakış

Hakkımda Merak Edilenler

IMG_7535

Kimim

Ben?

Kimim Ben ??

Rabia Keskin: 1991 eylül doğumlu. terazi burçlu, mavi, siyah ve yeşil renklerini seven; 2011 yılında başladığı akademik hayatını 2016 yılında Suleyman Demirel Universitesi ilahiyat fakültesinden mezun olarak bitirmistir.

Yolculuğum??

Şiir ve edebiyata dair hayallerinin sonuna geldiğini anladığı zaman, üniversite de 4. Senesinin sonundadır. Kendini ifade etmenin şiirden sözden ibaret olmadığını düşünüp moda sektörüne 2015 senesinin yaz aylarında giriş yapmıştır.

Mavi Limon

Kim?

Misyonum??

Tesettür kurallarının dışına çıkmamaya çalışarak, müşteri memnuniyeti gözeterek sektörde varlığını sürdürmektedir. Modanın dayatmalarını önemsemeyip insanın içinde rahat olduğu şeyleri giymesii gerektiğini savunur. Birinci senesi olmasına rağmen yüzlerce insanın dolabına girmeyi başarmıştır.

Vizyonum??

MAVİ.LİMON markasını oluşturmaktaki ilk amacı abartısız giyinerek modern bir görüntü elde edilebileceğini kanıtlamak ve geniş kitlelere ilham kaynağı olmaktır. Tek tip değil, kendi için özel ve özgür olmak için ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır.

Skye-Flower2

Yeni Fikirler ile İşbirliği

İşbirliği dahilinde çalışmamızı istediğiniz bir projeniz ya da fikriniz varsailetişime geçebilirsiniz. Her daim ürünlerimizi taşıyabilecek modeller, fotoğrafçılar ve şair ruhlu tiplere ekibimde yer vardır.

Müşteri

Ürün

OFFICE

İstanbul, Turkey
Tel:

2 + 11 =

İnstaLOVE

[instagram-feed]

..seninle her zaman daha iyiye..

Copyright © 2018 Mavi Limon. Tüm hakları saklıdır.